Гвардия стального императора
Центральное информационное агентство Новороссии Novorus.info

Интересно всем

В параллельной вселенной

Просмотров: 1401

В параллельной вселенной
В параллельной вселенной
Газета «Магистраль» № 43 (1929)
7—13 червня 2014 р.

Кольори чистого неба й стиглих хлібів
Валентин Бердута

Жовтий і блакитний — сьогодні не лише кольори прапора України, ця палітра нині уособлює боротьбу за єдність нашої держави, за незалежність і свободу, за право жити у демократичній країні. Саме тому з кожним днем все більше жовто-блакитного поєднання кольорів з’являється на вулицях наших міст і сіл. Усіляко підтримують такий патріотичний настрій і залізничники. На вокзалах і адміністративних будівлях майорить прапор України, а подекуди у жовто-блакитний розфарбовані навіть фасади виробничих приміщень, труби цехів, стіни на зупинках приміських поїздів. Такі починання були підтримані і на рівні Укрзалізниці та Міністерства інфраструктури. А детальніше про те, де на залізничних об’єктах можна побачити символіку нашої держави, дізнавалися власні кореспонденти «Магістралі».

Віднедавна палітру фарб літньої пори, якими традиційно багата Привокзальна площа Харкова з її численними клумбами та газонами, гармонійно доповнили жовто-блакитні кольори.

Річ у тім, що на сходинках Управління Південної залізниці, які фактично зливаються з площею, замайоріли оригінальні композиції жовто-блакитних кольорів, утворені з чисельних прапорців, які тримає спеціально виготовлений комплексний флагшток. Прямокутні, висотою понад 3 м, щільно розташовані й встановлені під певним кутом — здалеку вони нагадують незвичайну квітку з пелюстками кольору чистого неба і стиглих хлібів. Та головне, що комплексні флагштоки з кількома десятками прапорців оригінально поєднуються не лише з кольорами літа, а й естетично виглядають на тлі гранітних колон будівлі Управління залізниці. До речі, прапори встановлені за ініціативою колективу управління і за підтримки керівництва Південної залізниці. Привокзальна площа — місце велелюдне, тож пасажири та харків’яни, які зустрічають і проводжають своїх гостей та родичів на вокзалі, охоче фотографуються на тлі жовто-блакитного розмаїття.


Сообщение с сайта укрзализныци от 6.06.2014
Укрзалізниця підтримує українську армію придбанням державних цінних паперів

Враховуючи надзвичайно напружену ситуацію в східному регіоні України та необхідність фінансової підтримки української армії, яка захищає територіальну цілісність нашої держави, менеджмент Укрзалізниці придбав державні цінні папери, які 21 травня цього року розпочав продавати Ощадбанк. Йдеться про казначейські зобов’язання «Військові» серії В номінальною вартістю 1000 гривень, кошти від реалізації яких будуть спрямовані на підтримку української армії.

Залізничники завжди вирізнялися згуртованістю і свідомою громадянською позицією, надавали допомогу і в ліквідації аварії на ЧАЕС, і в подоланні наслідків катастрофи в Алчевську, стихійних лих на Західній Україні, а нині працівники галузі разом із багатьма мешканцями України підтримують українських військових, які на Сході знаходяться на лінії вогню і щосекунди ризикують віддати життя заради єдності нашої держави і захисту від тероризму, повернення миру і стабільності.

Те, що залізничники відгукнулися й придбали цінні папери Ощадбанку, свідчить про те, що вони є справжніми патріотами своєї держави, які всім серцем і всією душею вболівають за цілісність України. Кожен із них не просто бажає, щоб якомога скоріше було відновлено мир та спокій на нашій землі, а й особисто робить для цього конкретні кроки, зокрема, підтримуючи наших військових.

Строк обігу казначейських зобов'язань «Військові» – 24 місяці (2 роки), а ставка становить 7% річних. Сертифікат казначейського зобов’язання «Військові» містить 4 купони, а розмір доходу за кожним із них становить 35 гривень. Доходи за казначейськими зобов’язаннями серії В виплачуються кожні шість місяців (далі – купонний період) після дати випуску, яка зазначена на казначейському зобов’язанні.

Вартість одного сертифіката казначейського зобов’язання «Військові» в національній валюті залежить від дати його придбання і змінюється від 1000 грн. (у перший день розміщення – 21 травня 2014 року) до 1034,62 грн. (за п’ять днів до закінчення кожного купонного періоду). Вартість продажу казначейських зобов’язань «Військові» в національній валюті змінюється кожні 10 днів.

Придбати казначейські зобов’язання може будь-яка фізична особа у відділеннях Ощадбанку, список яких розміщено на офіційному сайті АТ «Ощадбанк»: http://www.oschadnybank.com/ua/private/kzv/
Центральное информационное агентство Новороссии
Novorus.info
Поделиться статьей в соц.сетях
Внимание! Редакция может не разделять точку зрения авторов публикаций.

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Правила сайта


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.