Гвардия стального императора
Центральное информационное агентство Новороссии Novorus.info

Интересно всем

ВІДКРИТИЙ ЛИСТ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ Педро Алексісу Потрошенко

Просмотров: 3446

ВІДКРИТИЙ ЛИСТ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ Педро Алексісу Потрошенко
Вельмишановний пане президент!

Добряче розуміючи, в якій глибокій дупі Ви опинилися, я відгукнувся на Ваш панічний призов до лав доблесної української армії і звертаюся до Вас як Верховного Головнокомандувача з проханням направити мене добровольцем на східний фронт проти сепаратистів.

Прошу вибачити моє звернення до Вас, тому що Ваші долбойоби у військкоматі відмовляються прийняти мене до лав, посилаючись на мій похилий вік (79 років). Хоча Ви підняли планку призовного віку до 60 років для рядового складу, а до 65 для охвіцерського, до мого віку Ви не дотягли. Думаю, вже найближчим часом в наступну мобілізацію на Україні піднімуть призовний вік до 80 років і візьмуться також рекрутувати войовничих єврейських жінок. Але у мене може обірватися терпець чекати, та й у будь-який день можу не дочекатися. У мене вже сильно кульгає ліва нога і через неї вся стройова підготовка. Віджатися вже не можу не тільки від підлоги, але і від дами з неповною пазухою цицьок. Так що дiйсно, нема заперечень - у рядові я непридатний, але хіба генерали в армії не потрібні?

Тим більше я можу стати взiрцем для ідіотів, яких ви маєте у себе за генералів! Наприклад, своєю непереборною тупістю вони мало не зіпсували Ваш суто єврейський гешефт з малайзійським літаком, від якого (гешефту - не літака!) я в захваті. Головне ж, знаю як переможно для України закінчити АТО: не ссати проти вітру, дайте цим ватникам, п'яничкам, клятим москалям з чеченами, - автономію, хай буде їм Новоросія, нехай подавляться!

Після торгу все одно опиняться у складі Федеративної України, Росія до них не рветься. Президентом Новоросії треба призначити Януковича - на примусові виправні роботи. Наляканий, він більше не буде красти, та й натирився під зав'язку. Зате менеджер він непоганий - он скільки поцупив на посаді президента, як організував свою втечу до Росії, коли на нього були спущені всі революційні собаки!

А вивільнені сили АТО разом з армією Новоросії можна кинути на знищення Правого сектора. Який під час шухеру на Майдані осідлав країну і тягне взад в польське середньовіччя, диктуючи і Вам свою бандерівсько-фашистську волю та плямуючи краину перед цивілізованим людством. Рагульське сміття зметемо взад в Бандерштат і теж дамо йому автономiю під цим же ім'ям. Ото нехай Захід його харчує, а Південно-Схід заживе співпрацею з Росією! Армія Новоросії стане Вам у велилшй пригоді для знищення жидобандерівця Коломойського, який мріє поміняти Вас на Йулю. Візьмемо за приклад видатних політиків сучасності - Лєніна, який знищив тимчасових союзників єсерів, сербського революційного діяча Коштуницю, що знищив друга-революцьонера Джинджича, Саакашвілі, який розіграв самогубство Жванії або Гітлера, що вчинив так само з Ремом і його штурмовиками. Коли про це дізнався Сталін, він у захваті вигукнув: "Какой палытык!".

А вивільнені сили АТО разом з армією Новоросії можна кинути на знищення Правого сектора. Який під час шухеру на Майдані осідлав країну і тягне взад в польське середньовіччя, диктуючи і Вам свою бандерівсько-фашистську волю та плямуючи краину перед цивілізованим людством. Рагульське сміття зметемо взад в Бандерштат і теж дамо йому автономию під цим же ім'ям. Ото нехай Захід його харчує, а Південно-Схід заживе співпрацею з Росією!

Й не треба бояться Федеральної України, 23-річний досвід довів: робити з неї єдину й соборну - як з лайна шоколадні батончики. Станемо як США, ФРН, Нігерія, Бразилія і т.д. І справа наша буде з благополучним кінцем. І далі - мир, дружба, жуйка, цукерки «Рошен» у всьому світі. А Обаму ми разом залишимо в дурнях, йому не звикати. Як американець, знаю як це зробити - ми, американці, тільки й цим і займаємося, для того і вибрали!

Далі я за свої генеральські галіхве триматися не стану, готовий відразу після закінчення АТО конвертуватися в Вашого прем'єра України - замість піздюка Кролика Яйцевнюха, нехай піздує до своєї сайєнтологічної сестри в Америку. Або в Ізраїль, де його вшанують як прямого нащадка легендарного ребе Бараї. Ну, разом з Вами зробимо і інші кадрові пертубації.

Наприклад, баптист Турчинов нехай з Богом валить в пастори, відмолювати криваві гріхи. Тимошенко і Луценка - взад на шконку, хай досиджують, що не досиділи. Вони вже здорові, цілком можуть шити ватники і рукавиці для шахтарів та сталеварів Донбасу. Як досидять - додамо термінів. Парубія повернути в дурку - виявляється, він даун з дитинства, в інтернеті викладені довідки. Та й морда дебільна. З дурки втік, був оголошений у розшук і замаскувався в командирах Майдану, нічим не відрізняючись від інших даунів. І Ви бачите, чим закінчилося його головування в Раді національної безпеки? Оно навіть малайзійський Боїнг на висоті 10 000 тисяч метрів не прошмигнув у нас, падло!

Коротше, згаданих покидьків треба як завгодно нейтралізувати, щоб не мутили нашу нову Раду, обрану тільки мажоритарно відразу після нашої перемоги над Правим сектором. За новою конституцією (я Вам її напишу) нижня палата - 200 рил, можна українців, верхня - Сенат з 50 персон, тільки чистокровних євреїв (як Ви) або осіб з єврейським корінням (як я чи Кличко, Тимошенко, Тягнивбок та інші видатні українські патріоти).

Державними мовами приймемо російську та іврит. А для особистих забав, як-то: самодіяльного співу під горілку з Салом, спілкування з селюками на ринках, ідіотів з Бандерштату, а також для всіх виродків, що скачуть у вишиванках і шароварах,- залишимо телячу мову як регіональну. Нехай собі мукають або гарно співають. Все одно ЄС змусить Україну викинути з держобороту цю нікому не потрібну нікчемну мову, приречену на вимирання: ну немає на ній математики, фізики, літератури, тощо. Ступор до сучасних знань і техологій, он і вивчили на ній тупе покоління майдаунів-ідіотів.

Прошу до моєї пропозицiї поставитися уважно! Щоб потім не пожалкувати про карабін, не поцуплений Вами під час інавгурації в знепритомленого вояка почесної варти, кинутий Вам під ноги: Вам нема із чого застрелитись й доведеться вдавитися.

Ще не вмерла Україна! Сала Українi! Сала героям! Сала богу! Сала менi!! Дайош Еуропу! Ганьба януковичам! Всi на розшук Золотого Унiтазу! Хто не скаче, той москаль! Ми українцi, бо ми того вартi! Кохаймося! God bless America!

З щирою повагою,

© Ілько Пророченко, справжній патріот УКРАЇНИ з сонячного Чікага
Центральное информационное агентство Новороссии
Novorus.info
Поделиться информацией в соц.сетях
Внимание! Редакция может не разделять точку зрения авторов публикаций.

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Правила сайта


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.