Гвардия стального императора
Центральное информационное агентство Новороссии Novorus.info

ЗАХІДНА УКРАЇНА ПРОСИНАЄТЬСЯ: БУКОВИНСЬКІ ЖІНКИ ПРОТЕСТУЮТЬ!

Просмотров: 1941

ЗАХІДНА УКРАЇНА ПРОСИНАЄТЬСЯ: БУКОВИНСЬКІ ЖІНКИ ПРОТЕСТУЮТЬ!
Буковинські жінки, рідні яких перебувають на Сході в зоні бойових дій, другий день поспіль перекривають міжнародну трасу. Вони вимагають, щоб їхніх синів та чоловіків повернули додому, адже окупаційна хунта України зухвало обдурила їх, вони не давали згоди на те, щоб їх везли на війну убивати братів-слов’ян.
Жінки ходять туди-сюди впоперек найбільшої траси Буковини. Деякі матері та дружни військових, які нині перебувають на Сході, падають на коліна. Вони вимагають від «української» (читай – жидівської) влади повернути їм живих синів, чоловіків і батьків малолітніх дітей.
Утворилися величезні транспортні тисняви по обидві сторони дороги. Переважна більшість водіїв, які опинилися в заторі, з розумінням та співчуттям ставляться до жіночого протесту і висловлюють їм солідарність.
Прямо на дорозі знервовані та виснажені жінки постійно телефонують рідним на Схід, аби переконатися, що ті живі. З панічним страхом почути страшну звістку вони живуть вже третій місяць.
До жінок, через дві години протесту, приїхала представниця Чернівецької облдержадміністрації. За словами чиновниці, губернатор просить розблокувати дорогу. Але люди нехтують його проханням, бо не вірять його брехливим обіцянкам. Жінки твердо заявили, щоб їм повернули живими чоловіків і синів додому в сім’ї, в іншому випадку вони дорогу не розблокують.
Жінки в Чернівцях погрожують перекрити залізницю, аби їм зі Сходу повернули чоловіків і синів.

Нагадаємо, що раніше на Волині дружини та матері мобілізованих солдатів перекрили трасу через бійню під Волновахою.

Це ж треба дожитися до того, щоб західні слов’яни убивали на своїй рідній землі південних слов’ян-братів, відстоюючи за долари США кримінальні інтереси окупаційного ОЛІГАРХІЧНОГО режиму в Україні, а їхні нещасні жіночки, захищали їх у вищезгаданий спосіб від свавілля жидо-української влади! Цей факт викликає у психічно нормальної людини одночасно і сльози, і сміх, і огиду! Скажіть, будь ласка, що це за «українська армія», що це за «незалежна українська держава», якими керують беззастережно знахабнілі жиди-окупанти України?
ГАНЬБА БЕЗМОЗГЛИМ ХОЛУЯМ ЗАПРОДАНЦЯМ!
СМЕРТЬ ОКУПАНТАМ УКРАЇНИ!

СЛАВА СЛОВ’ЯНСЬКОМУ БРАТСТВУ!
Центральное информационное агентство Новороссии
Novorus.info
Поделиться статьей в соц.сетях
Внимание! Редакция может не разделять точку зрения авторов публикаций.

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Правила сайта

Комментарии к статье:

  • Журналисты NOVORUS
  • Пишет: DeIOnis
  • 22 июня, 02:06
Мнение,не смех,не отвращение!А просто слезы,когда видишь разбитый жилой дом в котором жила пятилетняя девочка,которой больше нет.
| | |


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.